بازسازی ساختمان

Rebuilding
_

بازسازی ساختمان 

در عصر حاضر با توجه به هزینه بالای خرید خانه در اکثر کلان شهرها و شهرها و از طرفی محدودیت در جابجا شدن توسط مالکین یکی از بهترین گزینه ها جهت ارتقاء کیفی و کمی فضای ساخته شده فارغ از در نظر گرفتن سن ساختمان و موقعیت بنا،بازسازی می باشد.بازسازی ساختمان می تواند شامل بازسازی نما و پوسته خارجی ساختمان و یا بازسازی داخلی نیز باشد که عموما هر دو با هم توسط کارفرما خواسته می شود.

بازسازی داخلی می تواند در حد یک بازسازی سطحی(قابل ارائه برای رهن و اجاره و یا فروش) و یا در سطح بنیادین باشد(مقاوم سازی،پیش آمدگی،اضافه سقف و …) که زمان بیشتری برده ولی به صورت اساسی و کاملا فنی ساختمان مطابق با خواست و سلیقه کارفرما بازسازی می شود.

پیروی از اصول و قوائد حاکم در بازسازی ساختمان امری ضروری و اجتناب ناپذیر است در این زمینه گروه طراحی داخلی و معماری توسعه و ساخت آذین نمای سپاهان با بهره گیری از کارشناسان مجرب در زمینه بازسازی ساختمان و مجریان مجرب در زمینه اجرای بخش های مختلف ساختمانی در اصفهان ، قبل از هر اقدامی در قالب یک طراحی داخلی کاربردی و اصولی به کارفرما و با ارائه به مجریان مجرب ساختمانی و با نظارت مهندسان ناظر کار آزموده طرح های ارائه شده را با بالاترین کیفیت اجرا خواهد کرد .

در روند بازسازی توجه به تاسیسات بسیار ضروری بوده به صورتی که در بیشتر مواقع که بازسازی به دست افراد غیر متخصص انجام می شود کمتر از 1 سال دوام آورده و مجددا نیاز به تخریب و دوباره کاری خواهد داشت. میزان فرسودگی و تخریب در ساختمان نیز فاکتوری تعیین کننده در نوع بازسازی خواهد بود.

اتلاف انرژی در ساختمان باید به طور کلی جدی گرفته شده و در این راستا نیازهای ساختمان برطرف شود.

و در آخر اینکه مالک تا چه حد توانایی هزینه داشته و برای کدام قسمت از ساختمان برای وی از اولویت بیشتری برخوردار است.

همه مواردی از این دست را بایستی قبل از اقدام به بازسازی ساختمان بررسی و پاسخ داد.

بازسازی منحصرا مربوط به فضاهای مسکونی نبوده و شامل موارد زیر نیز می باشد:

  • هتل ها،سالن های تشریفات،رستوران ها ، کافه ها و…
  • مراکز درمانی شامل بیمارستان ها،درمانگاه ها،کلینیک های تخصصی،آزمایشگاه ها،مطب پزشکان،ساختمان پزشکان و ….
  • مراکز تجاری اعم از مغازه های کوچک و بزرگ،مراکز خرید،پاساژها،هایپر مارکت ها،نمایندگی های برند و …
  • مراکز خدماتی شامل سالن های زیبایی،باشگاه های ورزشی،سالن های کت والکینگ(مدلینگ) ،مراکز فیلم و عکس برداری،دفاتر ازدواج و  …
  • مراکز آموزشی شامل مراکز و موسسات آموزشی خصوصی و دولتی،آموزشگاه ها،مدارس،مراکز آموزش عالی و…

شرکت توسعه و ساخت آذین نمای سپاهان با بهره گیری از متخصصان با تجریه در زمینه طراحی و معماری و همچنین محاسبه و اجرا،عملیات مقاوم سازی و بازسازی ساختمان را به بهترین شکل ممکن برایتان رقم می زند.مشاوره قبل از قرارداد و همچنین ارائه طرح قبل از اجرا،احترام به سلیقه و نیاز کارفرما،پیشرفت کار طبق برنامه زمان بندی پروژه،توجه به ریزترین جزئیات در طراحی و اجرا و ارائه طرح های خاص و نمونه از ویژگی های این تیم اجرایی می باشد.

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *